CUS w Sycowie

Program „Wzmocnij Swoje Otoczenie” – Poprawa bezpieczeństwa pracowników MGOPS!

Ocena 0/5

Miejsko-Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Sycowie został jednym z laureatów kolejnej edycji programu dobrosąsiedzkiego „Wzmocnij Swoje Otoczenie”. Dzięki przyznanemu przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne grantowi w wysokości 10 tys. złotych pracownicy Ośrodka zostaną wyposażeni w bezprzewodowy system przywoławczy oraz przeszkoleni z zakresu radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Realizacja projektu rozpocznie się niebawem.

„Wzmocnij Swoje Otoczenie” to program grantowy skierowany do mieszkańców terenów, na  których @Polskie Sieci Elektroenergetyczne prowadzą inwestycje lub eksploatują istniejącą  infrastrukturę.  Celem programu jest wsparcie projektów związanych z  rozwojem lokalnej  infrastruktury społecznej, aktywizacją życia społecznego i kulturalnego oraz finansowa pomoc  w ich wdrożeniu. Jego idea jest zbliżona do  znanego i sprawdzonego rozwiązania, jakim jest budżet partycypacyjny, dzięki któremu mieszkańcy mogą aktywnie zmieniać swoją okolicę. 

W pięciu edycjach programu, PSE przyznały już ponad 800 grantów o łącznej wartości 16 mln złotych. Szczegółowe informacje o programie i jego organizatorze dostępne są na stronach internetowych https://www.wzmocnijotoczenie.pl ,  https://www.energetycznykompas.pl.

wzmocnij_otoczenie 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności