CUS w Sycowie

Gmina Syców Aktywizuje Mieszkańców

Ocena 0/5

15 czerwca w Arboretum Leśne im. prof. Stefana Białoboka w Stradomi odbyło się uroczyste zakończenie programu "Gmina Syców Aktywizuje Swoich Mieszkańców" wspierającego rozwój i aktywizację zawodową mieszkańców.

Przez dwa lata uczestnicy   programu korzystali ze spotkań z ekspertami od kompetencji miękkich, psychologii, doradztwa zawodowego, odbywali warsztaty kierunkowe, specjalistyczne kursy, a także mieli okazję do wspólnej integracji poprzez wyjazdy i spotkania.

Koordynatorem  odpowiedzialnym za ten projekt był Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sycowie a liderami były Kierownik MGOPS Joanna Grądecka oraz Anna Kapica. Swoim zaangażowaniem  wykazały się również panie z ośrodka, wspierające na co dzień uczestników projektu.

Wartość projektu wyniosła ponad 0,5 mln zł.

 

Galeria zdjęć

3ec2bc5f-7ba1-405a-8d2b-51dcd8d50fda Gmina Syców Aktywizuje Mieszkańców 8 Gmina Syców Aktywizuje Mieszkańców 7 Gmina Syców Aktywizuje Mieszkańców 6 Gmina Syców Aktywizuje Mieszkańców 5 Gmina Syców Aktywizuje Mieszkańców 4 Gmina Syców Aktywizuje Mieszkańców 3 Gmina Syców Aktywizuje Mieszkańców 2 Gmina Syców Aktywizuje Mieszkańców 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności