CUS w Sycowie

BIERZEMY UDZIAŁ W KAMPANII DZIECIŃSTWO BEZ PRZEMOCY

Ocena 0/5

W ramach kampanii zostanie zrealizowane w dniach 10-11.10.2024 szkolenie dla pracowników Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sycowie oraz Miejsko- Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Międzyborzu, które wyposaży ich w umiejętności pracy z rodziną współuzależnioną w temacie przemocy. Ponadto w ramach szkolenia pracownicy poznają narzędzia pracy z dzieckiem doznającym przemocy.

www.dziecinstwobezprzemocy.pl 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności