CUS w Sycowie

Gmina Syców aktywizuje swoich mieszkańców!

Ocena 0/5

31 sierpnia 2021r.  był dla większości osób dniem zakończenia wakacji a dla MGOPS był dniem oficjalnego rozpoczęcia projektu „Gmina Syców aktywizuje swoich mieszkańców!”.

Na ten moment zrekrutowaliśmy już 34 osoby!!!

W inauguracyjnym spotkaniu wzięli udział uczestnicy projektu wraz z dziećmi, pracownicy socjalni, koordynator projektu i kierownik MGOPS oraz partner w projekcie Pastor Kościoła Ewangelicko – Augsburskiego wraz z animatorką dla najmłodszych.

Pogoda nie była nam straszna, atmosfera i dobre nastawienie zrekompensowały warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz.

Co najbardziej nas cieszy? Że było miło, głośno, gwarno, wesoło i smacznie, a najbardziej, że mogliśmy być razem. Spotkanie miało charakter informacyjno- integracyjny, kilka słów organizacyjnych, historii i warsztatu to przyjemny wstęp do działania i ZMIANY.

Dziękujemy za udział i wkład w organizację spotkania wszystkim zaangażowanym osobom, a uczestnikom za tak wysoką frekwencję i otwartość na NOWE.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności